Shelly Pro 3EM-3CT63 - energiemeter 3-fase DIN-rail (SPEM-003CEBEU63)
- 90 dagen retourtermijn
De Shelly Pro 3EM-3CT63 is een DIN-rail gemonteerde enkel- of driefase energiemeter met LAN-, WiFi- en Bluetooth-connectiviteit. Het apparaat maakt gebruik van drie gecombineerde 63A stroomtransformatoren (3CT63) voor nauwkeurige, niet-contact metingen tot ±1%. De compacte vorm van de CT’s maakt montage direct over installatieautomaten mogelijk, waardoor dit model ideaal is voor toepassingen met beperkte ruimte. De Pro 3EM-3CT63 ondersteunt MODBUS, MQTT en webhooks en slaat tot 60 dagen meetgegevens op met een resolutie van 1 minuut.
Belangrijkste kenmerken:
• Enkel- of driefase energiemeter met 4-quadrant meting en drie 63A niet-contact stroomtransformatoren
• Meet spanning, stroom, actief en schijnbaar vermogen, energie, vermogenfactor en netkwaliteit
• Compacte CT’s met Ø9 mm doorvoer, direct monteerbaar op installatieautomaten
• Meet tot drie afzonderlijke enkelfasecircuits of één driefasesysteem
• 2-weg energiemeting: productie en verbruik per fase
• Gegevensopslag tot 60 dagen in 1-minuutresolutie
• Nauwkeurigheid: ±1% (2–63 A), ±2% (1–2 A), ±5% (0–1 A)
• MODBUS-, MQTT-, HTTP-, WebSocket-, RPC- en mTLS-ondersteuning
• Webinterface voor configuratie en monitoring
• LAN-, WiFi 802.11 b/g/n en Bluetooth 4.2-connectiviteit (aan/uit te zetten)
• Ondersteunt scripting en webhooks (20 stuks, 5 URL’s per hook)
• Veiligheidsvoorzieningen: interne temperatuurbewaking, externe zekeringbeveiliging
• Geschikt voor resistieve, capacitieve en inductieve belastingen
• Voedingsspanning: 100–260 V~ 50/60 Hz
• Vermogensverbruik: < 3 W
• Afmetingen hoofdunit: 94 × 19 × 69 mm; CT’s: 14 × 54 × 26 mm