Shelly Pro EM-50 - energiemeter 2-kanaals met 2x CT klem 50A DIN-rail (SPEM-002CEBEU50)
- 90 dagen retourtermijn
Belangrijkste kenmerken:
• Enkel-fase energiemeter met twee meetkanalen (tot 50 A per kanaal via stroomtransformatoren)
• DIN-rail montage, geschikt voor professionele installaties
• Ingebouwde relaisuitgang voor externe contactorbesturing
• Realtime weergave van spanning, stroom, actief en schijnbaar vermogen en energiemetingen
• Gegevensopslag tot 60 dagen in 1-minuutresolutie
• Optische pulsindicatie van energieverbruik
• LAN-, WiFi 802.11 b/g/n en Bluetooth 4.2-connectiviteit (aan/uit te zetten)
• Webinterface voor configuratie en monitoring
• Ondersteunt webhooks (20 stuks, 5 URL’s per hook), MQTT en scripting
• Meetnauwkeurigheid: ±1% (5–50 A), ±2% (0–5 A)
• Veiligheidsvoorziening: oververhittingsbeveiliging
• Geschikt voor resistieve, capacitieve en inductieve belastingen
• Voedingsspanning: 100–260 V~ 50/60 Hz
• Vermogensverbruik: < 3 W
• Werktemperatuur: –20 °C tot 40 °C
• Afmetingen: 94 × 19 × 69 mm