Shelly Pro 3 - schakelactor 3-voudig potentiaalvrij 16A DIN-rail (SPSW-003XE16EU)
- 90 dagen retourtermijn
Belangrijkste kenmerken:
• 3-kanaals slimme schakelaar met potentiaalvrije contacten
• Schakelt drie onafhankelijke circuits, inclusief 3-fase toepassingen
• 3 schakel-/drukknopingangen (S1–S3)
• LAN-, WiFi 802.11 b/g/n en Bluetooth 4.2-connectiviteit (in- of uitschakelbaar)
• Ondersteunt resistieve, capacitieve en inductieve belastingen (met RC-snubber)
• Max. schakelstroom: 16A per kanaal, 48A totaal bij 240V AC
• Potentiaalvrije relaisuitgangen O1, O2 en O3
• Veiligheidsvoorziening: oververhittingsbeveiliging
• Interne temperatuursensor voor monitoring
• Webhooks (20 stuks, 5 URL’s per hook), scripting en MQTT-ondersteuning
• Afmetingen: 96 × 53 × 59 mm
• Voedingsspanning: 110–240V AC, <3W verbruik
• Bedrijfstemperatuur: -20 °C tot 40 °C