Shelly Pro RGBWW PM - LED-strip dimmer 5-kanaals DIN-rail (SPDC-0D5PE16EU)
- 90 dagen retourtermijn
- Belangrijkste kenmerken:
- DIN-rail montage voor professionele installaties
- Vijf onafhankelijke uitgangen voor flexibele lichtconfiguraties
- Ondersteunt RGB en CCT (standaard), CCT x 2, RGB + lights x 2 en Lights x 5
- Vermogensmeting voor realtime energieverbruik
- WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2 en Ethernet-verbinding
- Functie als BLE-gateway en WiFi-range extender
- Oververhittings-, overspannings-, overstroom- en overpowerbeveiliging
- Nachtmodus met instelbare helderheid en kleurtemperatuur
- Flexibele bediening via schakelaars, drukknoppen of 10kΩ-potentiometer (analoge ingang)
- Compatibel met Alexa, Google Home, SmartThings en andere domoticasystemen
- Vermogensverbruik: < 1,5 W
- Voedingsspanning: 12–24 VDC
- Max. kanaalstroom: 6 A (totaal 16 A)
- Werktemperatuur: –20 °C tot 40 °C
- Afmetingen: 94 × 19 × 69 mm