TP-LINK WiFi versterker 450Mbps 2.4GHz + 433Mbps 5GHz (RE200)
calcPageSize())"
/>
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
60+ producten op voorraad
60+ producten op voorraad
- Altijd scherp geprijsd
- Binnen 24 uur verzonden
- 90 dagen retourtermijn
De AC750 Wi-Fi versterker van TP-Link is een krachtige versterker die snelheden haalt tot 300 Mb/s bij 2.4 GHz en 433 Mbps bij 5 GHz. Hij beschikt over drie interne antennes en een 10/100 mb/s poort. De versterker is geschikt voor wandmontage. Het artikel beschikt over de volgende kenmerken: Tether App, WPS, intelligent lichtsignaal, toegangscontrole, vermogensregeling, LED controle, RE/AP modus en OneMesh.
| Artikelnummer | 401306132 |
|---|---|
| Fabrikantnummer | RE200 |
| EAN code | 6935364071295 |
| Merk | TP-LINK |
| Productgroep | Netwerk Router |
| Serie/Programma | TP-Link Wifi versterker |
| Frequentieband | 2,4 GHz of 5 GHz |
| Resetfunctie | Ja |
| Ethernet poorten (RJ-45) | 1 |
| Wi-Fi standaarden | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Type antenne | Intern |
| Aantal antennes | 3 |
| Beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP,128-bit WEP,152-bit WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK |
| Hoogte (mm) | 75.20 |
| Diepte (mm) | 65.80 |
| Breedte (mm) | 110 |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Kleur | Wit |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Snelstartgids | Ja |
| RoHS gecertificeerd | Ja |
Totaal
Alleen geselecteerde producten worden toegevoegd
Totaal
Alleen geselecteerde producten worden toegevoegd
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
