Shelly Pro 2PM - schakelactor 2-voudig potentiaalvrij 16A met energiemeting DIN-rail (SPSW-202PE16EU)
- 90 dagen retourtermijn
Belangrijkste kenmerken:
• 2-kanaals schakelaar met onafhankelijke vermogensmeting per kanaal
• Geschikt voor resistieve, capacitieve en inductieve belastingen (met RC-snubber)
• 2 schakel-/drukknopingangen (SW1, SW2)
• 2 relaisingangen (I1, I2) en 2 relaisuitgangen (O1, O2)
• LAN-, WiFi 802.11 b/g/n en Bluetooth 4.2-connectiviteit
• Max. schakelstroom: 16A per kanaal, 25A totaal bij 240V AC
• Ingebouwde volt- en ampèremeter (AC) en interne temperatuursensor
• Ondersteunt schema’s, timers, webhooks (20 stuks, 5 URL’s per hook), scripting en MQTT
• LED-statusindicatie voor voeding, WiFi, LAN en uitgangen
• Afmetingen: 94 × 19 × 69 mm
• Voedingsspanning: 110–240V AC, <3W verbruik
• Bedrijfstemperatuur: -20 °C tot 40 °C