Magnum Premium RVS open LT vloerverwarming verdeler 6 groeps (W32006)
calcPageSize())"
/>
thumbnailSliderResized())">
Magnum Premium RVS open LT vloerverwarming verdeler 6 groeps (W32006)
Artikelnr:
401312927
EAN:
8718531993495
Fabrikantnr:
W32006
Merk:
MAGNUM
Productgroep:
Verdeler voor hydronische circuits
186,30
Excl. BTW
225,42
Incl. BTW
Excl. BTW:
Excl. BTW:
186,30
Excl. BTW
225,42
Incl. BTW
5+ producten op voorraad
Levertijd 1 werkdag
5+ producten op voorraad
Kabellengte
meter
Totaal:
incl. BTW
excl. BTW
Je ontvangt meter kabel als één lengte
Totaal
186,30
225,42
(186,30 Excl. BTW)
(225,42 Incl. BTW)
Kabel wordt aan 1 stuk geleverd
- 90 dagen retourtermijn
- Specialist in elektrisch installatiemateriaal
- Gratis verzending vanaf €100,-*
Productomschrijving
De MAGNUM Premium RVS Open verdeler wordt toegepast in laag temperatuur installaties en is vervaardigd van het zeer hoogwaardig RVS 4301. Standaard is deze verdeler voorzien van 1”kogelkranen, 1 automatische ontluchter, 2 vulaftapkranen en een manometer.
Productspecificaties
| Artikelnummer | 401312927 |
|---|---|
| Fabrikantnummer | W32006 |
| EAN code | 8718531993495 |
| Merk | MAGNUM |
| Productgroep | Verdeler voor hydronische circuits |
| Serie/Programma | Verdeler Manifold Regelunit |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Uitbreidbaar | Nee |
| Afsluitbare groepen | Ja |
| Met thermometer | Nee |
| Met ontluchting | Ja |
| Met wandbevestigingsbeugel | Ja |
| Breedte (mm) | 460 |
| Hoogte (mm) | 365 |
| Diepte (mm) | 100 |
| Geschikt voor koelen | Ja |
| Primaire aansluiting | Binnendraad conisch (NPT) |
| Uitwendige buisdiameter primaire aansluiting (mm) | 33.70 |
| Met mengventiel | Nee |
| Multi-zone verdeler | Ja |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Met circulatiepomp | Nee |
| Aantal secundaire groepen | 6 |
| Aansluiting centrale verwarming | Binnendraad |
| Nom. diameter centrale verwarming | 1" (25) |
| Uitwendige buisdiameter CV (mm) | 25 |
| Aantal vloerverwarmingsgroepen | 6 |
| Max. aantal uitbreidingsgroepen | 0 |
| Aansluiting vloerverwarmingsgroepen | Euroconus |
| Uitwendige buisdiameter vloerverwarmingsgroepen (mm) | 10/20 |
| Met aftap | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Plaats aansluiting centrale verwarming | Zijkant |
| Met pomp | Nee |
| Met aftapper | Ja |
| Aansluitwijze primaire zijde | 2-pijps |
| Positie primaire aansluiting | Links/rechts |
| Nom. diameter primair | 1" (25) |
| Met afsluiters op primaire aansluiting | Ja |
| Max. werkdruk (bar) | 3 |
| Met terugslagklep | Nee |
| Druktrap klasse | Drukloos |
| Met regeling | Nee |
| Voedingsspanning (V) | 0 |
| Frequentie (Hz) | 0 |
| Opgenomen vermogen in bedrijf (W) | 0 |
| Met manometer | Ja |
| Met vul/aftapkraan | Ja |
| Aansluiting secundair | Euroconus |
| Nom. diameter secundair | 3/4" (20) |
| Uitwendige buisdiameter secundair (mm) | 10/20 |
| Met doorstroommeter | Ja |
| Doorstroomcapaciteit (l/h) | 0/150 |
| Met thermische stelaandrijving | Nee |
| Min. drukverschil secundair aanvoer/retour (kPa) | 20 |
| Met omkasting | Nee |
| Hydraulische balans regeling | Geen |
| Volumestroommeeting | Analoog |
| Temperatuurmeting aanvoer | Geen |
| Temperatuurmeting retour | Geen |
| Met keramische afsluiter | Nee |
| Met vul- en aftapkraan | Ja |
Vaak samen gekocht
Magnum Premium RVS open LT vloerverwarming verdeler 4 groeps (W32004)
Artikelnr: 401312925
148,87
180,13
Magnum Premium RVS open LT vloerverwarming verdeler 5 groeps (W32005)
Artikelnr: 401312926
168,33
203,68
Totaal
Excl. BTW
Incl. BTW
Alleen geselecteerde producten worden toegevoegd
Magnum Premium RVS open LT vloerverwarming verdeler 4 groeps (W32004)
Artikelnr: 401312925
148,87
180,13
Magnum Premium RVS open LT vloerverwarming verdeler 5 groeps (W32005)
Artikelnr: 401312926
168,33
203,68
Totaal
Excl. BTW
Incl. BTW
Alleen geselecteerde producten worden toegevoegd
Aanvullende producten
Aanvullende producten
Best verkocht
Recent bekeken
