Magnum Premium RVS open LT vloerverwarming verdeler 4 groeps (W32004)
calcPageSize())"
/>
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
10+ producten op voorraad
10+ producten op voorraad
- Altijd scherp geprijsd
- Binnen 24 uur verzonden
- 90 dagen retourtermijn
| Artikelnummer | 401312925 |
|---|---|
| Fabrikantnummer | W32004 |
| EAN code | 8718531993471 |
| Merk | MAGNUM |
| Productgroep | Verdeler voor hydronische circuits |
| Serie/Programma | Verdeler Manifold Regelunit |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Uitbreidbaar | Nee |
| Afsluitbare groepen | Ja |
| Met thermometer | Nee |
| Met ontluchting | Ja |
| Met wandbevestigingsbeugel | Ja |
| Breedte (mm) | 350 |
| Hoogte (mm) | 365 |
| Diepte (mm) | 100 |
| Geschikt voor koelen | Ja |
| Primaire aansluiting | Binnendraad conisch (NPT) |
| Uitwendige buisdiameter primaire aansluiting (mm) | 33.70 |
| Met mengventiel | Nee |
| Multi-zone verdeler | Ja |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Met circulatiepomp | Nee |
| Aantal secundaire groepen | 3 |
| Aansluiting centrale verwarming | Binnendraad |
| Nom. diameter centrale verwarming | 1" (25) |
| Uitwendige buisdiameter CV (mm) | 25 |
| Aantal vloerverwarmingsgroepen | 4 |
| Max. aantal uitbreidingsgroepen | 0 |
| Aansluiting vloerverwarmingsgroepen | Euroconus |
| Uitwendige buisdiameter vloerverwarmingsgroepen (mm) | 10/20 |
| Met aftap | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Plaats aansluiting centrale verwarming | Zijkant |
| Met pomp | Nee |
| Met aftapper | Ja |
| Aansluitwijze primaire zijde | 2-pijps |
| Positie primaire aansluiting | Links/rechts |
| Nom. diameter primair | 1" (25) |
| Met afsluiters op primaire aansluiting | Ja |
| Max. werkdruk (bar) | 3 |
| Met terugslagklep | Nee |
| Druktrap klasse | Drukloos |
| Met regeling | Nee |
| Voedingsspanning (V) | 0 |
| Frequentie (Hz) | 0 |
| Opgenomen vermogen in bedrijf (W) | 0 |
| Met manometer | Ja |
| Met vul/aftapkraan | Ja |
| Aansluiting secundair | Euroconus |
| Nom. diameter secundair | 3/4" (20) |
| Uitwendige buisdiameter secundair (mm) | 10/20 |
| Met doorstroommeter | Ja |
| Doorstroomcapaciteit (l/h) | 0/150 |
| Met thermische stelaandrijving | Nee |
| Min. drukverschil secundair aanvoer/retour (kPa) | 20 |
| Met omkasting | Nee |
| Hydraulische balans regeling | Geen |
| Volumestroommeeting | Analoog |
| Temperatuurmeting aanvoer | Geen |
| Temperatuurmeting retour | Geen |
| Met keramische afsluiter | Nee |
| Met vul- en aftapkraan | Ja |
Totaal
Alleen geselecteerde producten worden toegevoegd
Totaal
Alleen geselecteerde producten worden toegevoegd
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
