Wera 8794 SA VDE Zyklop verlengstuk geïsoleerd kort 1/4" x 91mm (05005950001
calcPageSize())"
/>
thumbnailSliderResized())">
Wera 8794 SA VDE Zyklop verlengstuk geïsoleerd kort 1/4" x 91mm (05005950001
Artikelnr:
401333075
EAN:
4013288233677
Fabrikantnr:
05005950001
Merk:
Wera
Productgroep:
Verlengstuk voor doppen, sleutels en ratels
18,00
Excl. BTW
21,78
Incl. BTW
Excl. BTW:
Excl. BTW:
18,00
Excl. BTW
21,78
Incl. BTW
Levertijd 3 werkdagen
Kabellengte
meter
Totaal:
incl. BTW
excl. BTW
Je ontvangt meter kabel als één lengte
Totaal
18,00
21,78
(18,00 Excl. BTW)
(21,78 Incl. BTW)
Kabel wordt aan 1 stuk geleverd
- Altijd scherp geprijsd
- Binnen 24 uur verzonden
- 90 dagen retourtermijn
Productomschrijving
1/4" VDE verlengstuk met verhoogde veiligheid dankzij een gele isolatiekern die zichtbaar wordt bij beschadiging van de rode buitenisolatie. Individueel getest bij 10.000 V conform IEC 60900 voor veilig werken tot een spanning van 1.000 V.
Productspecificaties
| Artikelnummer | 401333075 |
|---|---|
| Fabrikantnummer | 05005950001 |
| EAN code | 4013288233677 |
| Merk | Wera |
| Productgroep | Verlengstuk voor doppen, sleutels en ratels |
| Serie/Programma | Zyklop VDE ratelaccessoires, 1/4" |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Vierkant | 6,3 mm (1/4") |
| Lengte (mm) | 153 |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| VDE getest | Ja |
Documenten
Best verkocht
Recent bekeken
