TP-LINK WiFi versterker 800Mbps 2.4GHz + 1733Mbps 5GHz (TL-WA850RE)
calcPageSize())"
/>
thumbnailSliderResized())">
TP-LINK WiFi versterker 800Mbps 2.4GHz + 1733Mbps 5GHz (TL-WA850RE)
Artikelnr:
401306133
EAN:
6935364094348
Fabrikantnr:
RE650
Merk:
TP-LINK
Productgroep:
Netwerk Router
78,41
Excl. BTW
94,88
Incl. BTW
Excl. BTW:
Excl. BTW:
78,41
Excl. BTW
94,88
Incl. BTW
5+ producten op voorraad
Levertijd 1 werkdag
5+ producten op voorraad
Kabellengte
meter
Totaal:
incl. BTW
excl. BTW
Je ontvangt meter kabel als één lengte
Totaal
78,41
94,88
(78,41 Excl. BTW)
(94,88 Incl. BTW)
Kabel wordt aan 1 stuk geleverd
- 90 dagen retourtermijn
- Specialist in elektrisch installatiemateriaal
- Gratis verzending vanaf €100,-*
Productomschrijving
De AC2600 Wi-Fi versterker van TP-Link is een krachtige versterker die snelheden haalt tot 800 Mbps bij 2.4 GHz en 1733 Mbps bij 5 GHz. Hij beschikt over 4 interne antennes en één Gigabit poort. De versterker is geschikt voor wandmontage. Het artikel beschikt over de volgende kenmerken: Tether App, WPS, intelligent lichtsignaal, toegangscontrole, vermogensregeling, LED controle, RE/AP modus, Beamforming en 4x4 MU-MIMO.
Productspecificaties
| Artikelnummer | 401306133 |
|---|---|
| Fabrikantnummer | RE650 |
| EAN code | 6935364094348 |
| Merk | TP-LINK |
| Productgroep | Netwerk Router |
| Serie/Programma | TP-Link Wifi versterker |
| Frequentieband | 2,4 GHz of 5 GHz |
| Resetfunctie | Ja |
| Ethernet poorten (RJ-45) | 1 |
| Wi-Fi standaarden | 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Type antenne | Extern |
| Aantal antennes | 4 |
| Certificering | CE |
| Hoogte (mm) | 77.40 |
| Diepte (mm) | 86.40 |
| Breedte (mm) | 163 |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Kleur | Wit |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Snelstartgids | Ja |
| WPS drukknop | Ja |
| RoHS gecertificeerd | Ja |
| Max. stroomverbruik | 12 |
Documenten
Vaak samen gekocht
RJ45 connector CAT5e unshielded - geschikt voor soepele en stugge kern - toolless (DC-RJ45-UTP5-TL)
Artikelnr: 401311641
3,49
4,22
Calex Smart Outdoor solar lantaarn RGB en CCT 6W 250lm IP44 (5401001900)
Artikelnr: 401328669
25,64
31,02
Totaal
Excl. BTW
Incl. BTW
Alleen geselecteerde producten worden toegevoegd
RJ45 connector CAT5e unshielded - geschikt voor soepele en stugge kern - toolless (DC-RJ45-UTP5-TL)
Artikelnr: 401311641
3,49
4,22
Calex Smart Outdoor solar lantaarn RGB en CCT 6W 250lm IP44 (5401001900)
Artikelnr: 401328669
25,64
31,02
Totaal
Excl. BTW
Incl. BTW
Alleen geselecteerde producten worden toegevoegd
Aanvullende producten
Aanvullende producten
Best verkocht
Recent bekeken
