Magnum Basic Staal vloerverwarming verdeler 3 groeps incl A-label pomp (W40003)
calcPageSize())"
/>
thumbnailSliderResized())">
Magnum Basic Staal vloerverwarming verdeler 3 groeps incl A-label pomp (W40003)
Artikelnr:
401312922
EAN:
8718531994195
Fabrikantnr:
W40003
Merk:
MAGNUM
Productgroep:
Verdeler voor hydronische circuits
321,01
Excl. BTW
388,42
Incl. BTW
Excl. BTW:
Excl. BTW:
321,01
Excl. BTW
388,42
Incl. BTW
Levertijd 3 werkdagen
Kabellengte
meter
Totaal:
incl. BTW
excl. BTW
Je ontvangt meter kabel als één lengte
Totaal
321,01
388,42
(321,01 Excl. BTW)
(388,42 Incl. BTW)
Kabel wordt aan 1 stuk geleverd
- 90 dagen retourtermijn
- Specialist in elektrisch installatiemateriaal
- Gratis verzending vanaf €100,-*
Productomschrijving
De MAGNUM Basic Staal is een eenvoudige, tevens zeer robuuste regelunit die standaard is voorzien van een energiezuinige pomp met het energielabel A.
Deze pomp heeft een constante druk, zodat deze zich zelf aanpast als er groepen door een eventuele na-regeling (actuator) worden afgesloten. Dit wordt ook wel een modulerende pomp genoemd.
De verdeler is hydraulisch neutraal, dit betekent dat de pomp van deze verdeler geen invloed uitoefent op het primaire circuit.
Productspecificaties
| Artikelnummer | 401312922 |
|---|---|
| Fabrikantnummer | W40003 |
| EAN code | 8718531994195 |
| Merk | MAGNUM |
| Productgroep | Verdeler voor hydronische circuits |
| Serie/Programma | Verdeler Manifold Regelunit |
| Materiaal | Staal |
| Uitbreidbaar | Nee |
| Afsluitbare groepen | Ja |
| Met thermometer | Ja |
| Met ontluchting | Ja |
| Met wandbevestigingsbeugel | Ja |
| Breedte (mm) | 375 |
| Hoogte (mm) | 235 |
| Diepte (mm) | 185 |
| Geschikt voor koelen | Nee |
| Primaire aansluiting | Binnendraad conisch (NPT) |
| Uitwendige buisdiameter primaire aansluiting (mm) | 15 |
| Met mengventiel | Ja |
| Multi-zone verdeler | Nee |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Met circulatiepomp | Ja |
| Aantal secundaire groepen | 3 |
| Aansluiting centrale verwarming | Binnendraad |
| Nom. diameter centrale verwarming | 1/2" (15) |
| Uitwendige buisdiameter CV (mm) | 15 |
| Aantal vloerverwarmingsgroepen | 3 |
| Max. aantal uitbreidingsgroepen | 0 |
| Aansluiting vloerverwarmingsgroepen | Euroconus |
| Uitwendige buisdiameter vloerverwarmingsgroepen (mm) | 10/20 |
| Met aftap | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Plaats aansluiting centrale verwarming | Bovenop |
| Met pomp | Ja |
| Met aftapper | Nee |
| Aansluitwijze primaire zijde | 2-pijps |
| Positie primaire aansluiting | Bovenop |
| Nom. diameter primair | 1/2" (15) |
| Met afsluiters op primaire aansluiting | Ja |
| Max. werkdruk (bar) | 3 |
| Met terugslagklep | Nee |
| Type pomp (systeempomp) | AC |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Met regeling | Nee |
| Voedingsspanning (V) | 230 |
| Frequentie (Hz) | 60 |
| Opgenomen vermogen in bedrijf (W) | 45 |
| Met manometer | Nee |
| Met vul/aftapkraan | Ja |
| Aansluiting secundair | Euroconus |
| Nom. diameter secundair | 3/4" (20) |
| Uitwendige buisdiameter secundair (mm) | 10/20 |
| Met doorstroommeter | Nee |
| Doorstroomcapaciteit (l/h) | 0/150 |
| Met thermische stelaandrijving | Nee |
| Min. drukverschil secundair aanvoer/retour (kPa) | 20 |
| Met omkasting | Nee |
| Hydraulische balans regeling | Statisch |
| Volumestroommeeting | Geen |
| Temperatuurmeting aanvoer | Analoog |
| Temperatuurmeting retour | Analoog |
| Met keramische afsluiter | Nee |
| Met vul- en aftapkraan | Nee |
Vaak samen gekocht
Magnum Basic Staal vloerverwarming verdeler 5 groeps incl A-label pomp (W40005)
Artikelnr: 401312919
347,94
421,01
Totaal
Excl. BTW
Incl. BTW
Alleen geselecteerde producten worden toegevoegd
Magnum Basic Staal vloerverwarming verdeler 5 groeps incl A-label pomp (W40005)
Artikelnr: 401312919
347,94
421,01
Totaal
Excl. BTW
Incl. BTW
Alleen geselecteerde producten worden toegevoegd
Aanvullende producten
Aanvullende producten
Best verkocht
Recent bekeken
