Itho Daalderop close-in compact keukenboiler plintboiler 5 liter CIC 1500W (07.02.10.636)
calcPageSize())"
/>
15+ producten op voorraad
15+ producten op voorraad
- 90 dagen retourtermijn
- Specialist in elektrisch installatiemateriaal
- Gratis verzending vanaf €100,-*
De Itho Daalderop elektrische plintboiler Close-in COMPACT, met een capaciteit van 5 liter, past perfect achter een keukenplint vanwege zijn compacte formaat.
Deze elektrische keukenboiler van Itho Daalderop levert direct een overvloed aan warm water zonder enige wachttijd. Het onmiddellijke comfort van warm water draagt niet alleen bij aan gemak, maar resulteert ook in aanzienlijke kostenbesparingen door het elimineren van verspild koud water. Geen gedoe meer met wachten op warm water van de cv-ketel; dit kan leiden tot een jaarlijkse besparing van wel €175. Het boilervat is vervaardigd uit duurzaam koper voor langdurig gebruik.
Met een elektrisch vermogen van 1500W vereist de Close-in boiler een aparte stroomgroep. Echter, door gebruik te maken van de handige Itho Daalderop CombiSwitch, kan de Close-in boiler op hetzelfde stopcontact als de vaatwasser worden aangesloten, waardoor de noodzaak van een extra stroomgroep komt te vervallen. Maak je leven eenvoudiger en efficiënter met de Itho Daalderop elektrische plintboiler Close-in COMPACT.
- Hoog comfort, laag verbruik
- Direct warm water tot 12,5 liter (40 °C)
- Water- en energiebesparend
- Zowel verticaal als horizontaal te plaatsen
- Plaatsbaar achter de keukenplint (of rechtop in keukenkast)
- Inhoud 5 liter
- Boilervat van koper
Zie onze "vaak samen gekocht" voor de bijpassende boileraansluitset.
| Artikelnummer | 401040486 |
|---|---|
| Fabrikantnummer | 07.02.10.636 |
| EAN code | 8713418020257 |
| Merk | Itho Daalderop |
| Productgroep | Boiler elektrisch |
| Serie/Programma | Close-in Compact |
| Artikelnummer oud | 2700446348 |
| Inhoud boiler (l) | 5 |
| Nominaal vermogen (kW) | 1.50 |
| Sokkel-/onderbouwboiler | Ja |
| Aansluiting op warmwaterleiding | Nee |
| Met kraan | Nee |
| Hoogte (mm) | 143 |
| Breedte (mm) | 550 |
| Diepte (mm) | 211 |
| Uitwendige buisdiameter koud drinkwater (mm) | 10 |
| Uitwendige buisdiameter warm drinkwater (mm) | 10 |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Materiaal boilervat | Koper |
| Materiaal mantel | Kunststof |
| Aansluitspanning (V) | 230 |
| Drie fase uitvoering | Nee |
| Uitvoeringsvorm | Onderbouw |
| Met nachtstroomschakeling | Nee |
| Toepasbaar bij normale waterdruk | Ja |
| Duo uitvoering | Nee |
| Geschikt voor kokend water | Nee |
| Met waterkoeler | Nee |
| Opwarmtijd van 10 °C - 65 °C (min) | 13 |
| Wandopstelling | Nee |
| Plaatsing horizontaal | Ja |
| Plaatsing verticaal | Ja |
| Plaatsing collector horizontaal | Nee |
| KIWA-keur | Nee |
| Met temperatuurindicatie | Ja |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Met circulatie-aansluiting | Nee |
| Max. toelaatbare bedrijfsdruk (bar) | 8 |
| Met drukreduceerventiel | Nee |
| Met thermometer | Nee |
| Met reinigingsopening | Nee |
| Beschermingsanode | Nee |
| Aansluiting koud tapwater | Buitendraad |
| Draadmaat koud tapwater | 3/8" (10) |
| Aansluiting warm tapwater | Buitendraad |
| Draadmaat warm tapwater | 3/8" (10) |
| Aansluitspanning (V) | 230/230 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. diameter koud tapwater | 3/8" (10) |
| Nom. diameter warm tapwater | 3/8" (10) |
| Beschermingsgraad (IP) | IP24 |
| Energie-efficiëntie van waterverwarming (Nwh) (%) | 32.50 |
| Capaciteitsprofiel | XXS |
| Lagedruk uitvoering | Ja |
| Max. werkdruk (bar) | 8 |
| Oppervlaktebescherming vat | Onbehandeld |
| KIWA-keur | Ja |
| Smart grid ready | Nee |
| Montagewijze | Staande |
| Bovenbouw model | Nee |
| Onderbouw model | Ja |
Totaal
Alleen geselecteerde producten worden toegevoegd
Totaal
Alleen geselecteerde producten worden toegevoegd
