Inventum compacte keukenboiler plintboiler Q10 Modesto 10 liter 2000W (40221020)
calcPageSize())"
/>
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
5+ producten op voorraad
5+ producten op voorraad
- Altijd scherp geprijsd
- Binnen 24 uur verzonden
- 90 dagen retourtermijn
Inventum Modesto Q10 keukenboiler is een 10 liter keukenboiler en past door zijn compacte vorm makkelijk achter een plint. De Inventum Modesto Q10 keukenboiler is van zeer hoge kwaliteit en is ook verkrijgbaar als upperversie of met een Hotfill-aansluiting.
- Direct warm water
- Zeer compact
- Energielabel A
- Minimale warmteverliezen
Zie onze "vaak samen gekocht" voor de bijpassende boileraansluitset.
| Artikelnummer | 401320543 |
|---|---|
| Fabrikantnummer | 40221020 |
| EAN code | 8716453007689 |
| Merk | Inventum Technologies |
| Productgroep | Boiler elektrisch |
| Serie/Programma | Q-Line |
| Inhoud boiler (l) | 10 |
| Nominaal vermogen (kW) | 2 |
| Sokkel-/onderbouwboiler | Ja |
| Aansluiting op warmwaterleiding | Nee |
| Met kraan | Nee |
| Hoogte (mm) | 143 |
| Breedte (mm) | 460 |
| Diepte (mm) | 460 |
| Uitwendige buisdiameter koud drinkwater (mm) | 10 |
| Uitwendige buisdiameter warm drinkwater (mm) | 15 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Materiaal boilervat | Koper |
| Materiaal mantel | Kunststof |
| Aansluitspanning (V) | 230 |
| Drie fase uitvoering | Nee |
| Uitvoeringsvorm | Onderbouw |
| Met nachtstroomschakeling | Nee |
| Toepasbaar bij normale waterdruk | Ja |
| Duo uitvoering | Nee |
| Geschikt voor kokend water | Nee |
| Met waterkoeler | Nee |
| Opwarmtijd van 10 °C - 65 °C (min) | 20 |
| Tapcapaciteit bij 60 °C continu (l/min) | 9 |
| Wandopstelling | Nee |
| Plaatsing horizontaal | Ja |
| Plaatsing verticaal | Ja |
| KIWA-keur | Nee |
| Met temperatuurindicatie | Nee |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Met circulatie-aansluiting | Nee |
| Max. toelaatbare bedrijfsdruk (bar) | 12 |
| Met drukreduceerventiel | Nee |
| Met thermometer | Nee |
| Met reinigingsopening | Nee |
| Beschermingsanode | Nee |
| Diameter (mm) | 0 |
| Draadmaat koud tapwater | 1/2" (15) |
| Aansluiting warm tapwater | Binnendraad |
| Aansluiting circulatieleiding | Overig |
| Nom. diameter circulatieleiding | Overig |
| Uitwendige buisdiameter circulatieleiding (mm) | 0 |
| Aansluiting aftapaansluiting | Overig |
| Uitwendige buisdiameter aftapaansluiting (mm) | 0 |
| Aansluitspanning (V) | 207/253 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. diameter koud tapwater | Overig |
| Nom. diameter warm tapwater | 1/2" (15) |
| Nom. diameter aftapaansluiting | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IPX4 |
| Energie-efficiëntie van waterverwarming (Nwh) (%) | 35.20 |
| Capaciteitsprofiel | XXS |
| Lagedruk uitvoering | Nee |
| Max. werkdruk (bar) | 8 |
| Kwaliteitsklasse boiler | Overig |
| Oppervlaktebescherming vat | Koperen voering |
Totaal
Alleen geselecteerde producten worden toegevoegd
Totaal
Alleen geselecteerde producten worden toegevoegd
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
Je hebt nog geen lijsten.
Lijsten laden
