HYXiPOWER All-In-One compleet thuisbatterij systeem 20 kWh met omvormer (12kW) en basismodule (HYX-H12K-HTA)
calcPageSize())"
/>
Dit product bestaat uit de volgende onderdelen:
| Artikelnr | Product | Stukprijs | Aantal |
|---|---|---|---|
| 401330300 | HYXiPOWER All-In-One DC omvormer 6 t/m 15 kW met MPPT + basismodule (HYX-H-HTA) |
| 401330301 | HYXiPOWER All-In-One high voltage thuisbatterij 5KWh LiFePO4 LFP (HYX-E50B-H2) |
- Altijd scherp geprijsd
- Binnen 24 uur verzonden
- 90 dagen retourtermijn
HYXiPOWER All-In-One: DĆ© slimme en betaalbare thuisbatterij voor jouw energiebehoeften
Deze set bestaat uit:
- Accupakket met in totaal 20kWh aan energieoplsag (4 accu's van elk 5kWh)
- Hybride omvormer met een vermogen (snelheid) van 12kW (Omvormer past zich automatisch aan de opslagcapaciteit) en basismodule/voet
Eigenschappen van All-In-One thuisaccu systeem:
Jij bepaalt je energiekeuzes
Slimme technologie, compleet geĆÆntegreerd
- De ingebouwde UPS zorgt voor naadloze back-up voor de hele installatie bij stroom uitval.
Kwaliteit en betrouwbaarheid
Eenvoudige en snelle installatie
De installatie van de HYXiPOWER All-In-One is verrassend eenvoudig:
Er is geen verdere aanpassing nodig aan je groepenkast of meterkast.
Optimale zekerheid en gemak
Met de HYXiPOWER All-In-One geniet je van het beste van twee werelden:
Flexibele plaatsing en uitbreiding
Compact, stijlvol en veilig
De HYXiPOWER All-In-One heeft een modern, neutraal ontwerp met compacte afmetingen (700 mm breed, 350 mm diep, hoogte afhankelijk van de configuratie). Veiligheid staat voorop: