ABB Vynckier differentieelschakelaar 4-polig 63A 300mA type B (VYB463/300)
thumbnailSliderResized())">
Fabrikantnr:
2CSF704557R3630
Aardlekschakelaar
685,13
Excl. BTW
829,01
Levertijd 3 werkdagen
Kabellengte
meter
Totaal:
Je ontvangt meter kabel als één lengte
Totaal
(685,13 Excl. BTW)
(829,01 Incl. BTW)
Kabel wordt aan 1 stuk geleverd
Productomschrijving
De ABB Vynckier differentieelschakelaar 4-polig 63A 300mA Type B (VYB463/300) is een geavanceerde differentieelschakelaar uit de ABB VYB-serie en biedt de hoogste vorm van lekstroomdetectie. Deze Type B-RCCB detecteert:
- AC-lekstromen
- Pulsed DC-lekstromen
- Smooth (zuivere) DC-lekstromen
- Hoogfrequente lekstromen
- De 300 mA gevoeligheid maakt de VYB463/300 geschikt als brandbeveiliging voor zwaardere installaties. De 63A nominale stroom maakt hem ideaal voor grote 3-fase distributiesystemen in utiliteit, industrie en technische omgevingen.
Gebruik en voordelen
Geschikt voor toepassingen zoals:
- Industriële aandrijvingen, frequentieregelaars en softstarters
- PV-installaties, batterijopslag en hybride energiesystemen
- EV-laadstations en DC-rijke laadtechniek
- Zwaardere 3-fase technische installaties
- Omgevingen met veel netruis of harmonische vervuiling
- Voordelen:
- Type B detectie – hoogste beveiligingsnorm voor lekstroom
- Brandbeveiliging dankzij 300 mA
- Vermindert ongewenste trips door High Immunity-design
- Robuuste cylinder-lift klemtechniek
- Volledig conform EN 62423 (VDE 0664-40)
Kenmerken
- 4-polige differentieelschakelaar (L1–L2–L3–N)
- Nominale stroom: 63 A
- Aardlekgevoeligheid: 300 mA (brandbeveiliging)
- Type B: detecteert AC, pulserend DC, smooth DC + HF-lekstromen
- Uitschakelkarakteristiek: 10 ms delay (High Immunity)
- Surge-bestendigheid: 3 kA
- Mechanische + elektrische levensduur: 10.000 schakelingen
- Terminaltype: Failsafe bi-directional cylinder-lift
- Behuizing: RAL 7035 lichtgrijs
- Conform: EN 62423 / IEC 61008-1
Technische specificaties
- Merk: ABB Vynckier
- Serie: VYB (Type B RCCB)
- Type: VYB463/300
- Aantal polen: 4P
- Nominale stroom (In): 63 A
- Aardlekgevoeligheid (IΔn): 300 mA
- Lekstroomtype: Type B
- Nominale spanning (Ur/Ue): 230…400 V AC
- Nominale isolatiespanning (Ui): 440 V
- Nominale impulsspanning (Uimp): 4 kV
- Max. surge current: 3 kA
- Voorwaardelijk kortsluitvermogen (Inc):
- 100 A (gG/gL fuse, 500 V)
- Selectief met S750-E 63A of S750DR-E/K 100A
- Frequentie: 50 Hz
- Aansluitcapaciteit:
- Massief: 1–25 mm²
- Soepel: 1–25 mm²
- Temperatuur (bedrijf): –25 … +40 °C
- Referentietemperatuur: –25 … +55 °C
- Beschermingsgraad: IP20
- Pollution degree: 3
- Afmetingen: 70 × 85 × 69 mm (4 modulen)